Gildia Młodzi Zbrojni

Forum Gildii "Młodzi Zbrojni" w grze 4Story


#1 2009-05-10 12:57:56

Arturius

Użytkownik

Call me!
Zarejestrowany: 2009-05-10
Posty: 18
Punktów :   
Nick z gry: Arturius i Mortil

Ja Arturius z HellSinga Pochodze:D

Kartoteka:D

Imie: Piotr

Rocznik: '84

SC: zonaty

Dzieci: Antoni Stanisław ur. 1.10.2008r

Z zawodu jestem Technologiem zywnosci zywienie zbiorowe - tak łądnie okresla sie zawd kucharza w którym pracowałem 8 lat i gówno z tego mam...

Gry: Raczej nie grywama ale:D znajdzie sie kilka - wszytkie RPG komputerowe, Warhammer Battle Dark Omen i Mark of Chaos z odatkiem; Toatak wary -sa szybkie do ogarniecia:P przez co sie szybko się przy nich nudze ale grywam co jakis czas:D Onlinówki to WoW i 4Story na Metin 2 zajrzałem ostatnio z ciekawosc... bez komentarza:D

Hobby: RPG Ksiazkowe (Warhammer- wychowałem sie na nim;D&D i wiele innych) Ksiazki autorów - Sapkowski, G.R.R. Martin, Goodkind, J. Pielara i ze swiata Warhammera (i wiele innych:D ale te ukochane:D)

Wkurzanie wszytkich i wszytkiego; wykurzanie itp:P pozatym pomaganie:D

Uwielbiam psychologie, Religioznastwo i kulturoznastwo:D Historie az dziw jak mało ludzie wiedza:P

Mity i Legendy:D

Warhammer Fantasy Battle:D

Anime, Manga, Anime, Manga... hmm Anime i Manga:D

Bronie białe i zbroje:P

Troche informatyka nawet skonczyłem Studium Informatyczne:P i bawie sie w udawanie idioty w sklepach komputerowych:P Ciemnotei wciskaja az miło:p

Studiuje:pedagogike społeczna by psuc społeczenstwo a pózniej chce isc na psychologie:D

Miejsca w których mieskzałem: Kraków i okolice; Warszawa;

Obecnie mieszkam: Bartoszyce

Dlaczego taki NICK:>? bo uwielbaim Legendy Arturianskie nie koniecznie te basniowe:D


Zjawa nie zabijaj mnie poprostu musiałem post nowy otworzyc:p bo nieche mi sie wszytkiego od razu pisac:D

Ponadto  nigdy nie napisałem zadnego nowego:D wiec moze mi wybaczysz:D PROSZE:D


Ponadto mam pewien pomysł Ci co juz beda miec 67.99 lv l by wyexpili tych z ciut z nizszym na pieczeicach a ci nastepni beda expic nastepnych w ten sposób powinna nasza gildia zdobyc szybko silnych graczy:D z Tego co słyszałem Valorianie to praktykuja:D dlatego maja juz tyle ludzi z Max lvl:D

Ponadto HellSing wciaz istnieje z czasem jesli sie uda zrobimy go akademia MZ:D bo mam obecnie miejsca na 60 postaci:D Dowodze HellSingiem ja jako Mortil:D

Zalezy mi na jakiejs odpowiedzi zwłaszcza od wysokich lvl:D bo tu chodiz w koncu o ich pomoc np pana Iluzi i Merigold i kogos jeszcze nie pamieam kto ma jaki lvl:P ja jesli bede miec max lvl bede pomagał jak najwiecej innym graczom starajac sie rozwijac Moja druga postać


Arturius - Wojownik - specjalizacja główna - Tarczownik - lvl 51 i 15% exp do następnego

Mortil - Łucznik - lvl 17

Ostatnio edytowany przez Arturius (2009-05-12 08:26:40)

Offline

 

#2 2009-05-10 13:24:12

Mr_Szpak

Użytkownik

2643364
Skąd: Wrocław :D
Zarejestrowany: 2009-04-11
Posty: 128
Punktów :   
Nick z gry: MrSzpak

Re: Ja Arturius z HellSinga Pochodze:D

Zaszalałeś

Offline

 

#3 2009-05-10 16:39:09

Morvend

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 47
Punktów :   

Re: Ja Arturius z HellSinga Pochodze:D

aż mnie w fotel wbiło:P

Offline

 

#4 2009-05-11 08:10:41

Mr_Szpak

Użytkownik

2643364
Skąd: Wrocław :D
Zarejestrowany: 2009-04-11
Posty: 128
Punktów :   
Nick z gry: MrSzpak

Re: Ja Arturius z HellSinga Pochodze:D

Arturius pomysł dobry, tylko muszą się wypowiedziec osoby o najwyższych lvl...

Offline

 

#5 2009-05-11 21:44:56

Arturius

Użytkownik

Call me!
Zarejestrowany: 2009-05-10
Posty: 18
Punktów :   
Nick z gry: Arturius i Mortil

Re: Ja Arturius z HellSinga Pochodze:D

Bardzo mi zależny na opinii osób z wyższymi lvl:D tak szczerze to sam bym chciał by ktoś mi pomógł ale tez che innym pomóc w lvl dziś próbowałem ale nie będę niewiadoma ile czekał aż ktoś się zdecyduje... max 10 min jak będę W Markut daje szanse co 2-3 dni możne częściej zależny ile sam pod expić  będę, bo jeszcze nie ma sam max lvl, ale już pomagam a przynajmniej staram sie:D idealny układ jeśli się pomaga majac jeszcze z tego korzyści jak ja dziś buuuce pomagałem on 46 lvl a ja 50 jeszcze mogłem robić pieczecie choc mało za stworki dostawałem... teraz pewnie dopiero będę pomagał ludziom robic 49 bo mam 51 jeszcze tylko te moge robic a później 52 wiec wszytko zależy:D a jak będę mieć max lvl to pomogę bez względu jaki kto ma lvl:D

Ponadto uważam:

- postarać się dogadać i z Caymore i z Templariuszami sa nawet spoko:D

- zażegnać niesnaski z FanatiC nie lubię ich ale to przynosi same kłopoty i hańbę Derionowi

- utworzyc z tych 3 Gildi i ew HelSinga gildie z Ściśle określonymi lvl oczywiście ktoś musi ustąpić np.:
   
   Claymore: 50 +
   MZ 40 -50
   FanatiC 30-40
   HellSing reszta:P

To tylko propozycja Mistrzowie i zastępcy mogli by mieć dowolny lvl zrozumiałem w końcu:P rozmieszczenie lvl w poszczególnych gildiach wszytko jedno:P z czasem i tak się pewnie poziom wyrówna nie ma sensu jednocześnie zakładać zupełnie nowych gildii bo szkoda expa... Do tego można by potraktował zmianę Gildii jako rodzaj promocji:D a nie tylko tytuły szlacheckie... ale potrzeba do tego współpracy sporej miedzy gildiami oraz cierpliwości widoczna jest współpraca u Valorian od góry do doły wszytko jesyt ich nawet magowie FanatiC ulegli im a w strefach wojny nie da sie niemal robić pieczeic:/

Ostatnio edytowany przez Arturius (2009-05-11 21:57:19)

Offline

 

#6 2009-05-12 07:02:00

Rudzik

Pan i Władca

9644920
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-04-07
Posty: 18
Punktów :   
Nick z gry: Rudzik

Re: Ja Arturius z HellSinga Pochodze:D

Arturius napisał:

Ponadto mam pewien pomysł Ci co juz beda miec 67.99 lv l by wyexpili tych z ciut z nizszym na pieczeicach a ci nastepni beda expic nastepnych w ten sposób powinna nasza gildia zdobyc szybko silnych graczy:D z Tego co słyszałem Valorianie to praktykuja:D dlatego maja juz tyle ludzi z Max lvl:D

w sumie na tych 67,99 nie ma co robić jak chodzić na wojny, pomagać innym i chodzić na wojny ;]


Arturius napisał:

Ponadto HellSing wciaz istnieje z czasem jesli sie uda zrobimy go akademia MZ:D bo mam obecnie miejsca na 60 postaci:D Dowodze HellSingiem ja jako Mortil:D

hmm ;p nas jest chyba z 30-45 aktywnych graczy, reszta to nieślubne dzieci MrSzpaka i Lokhiego, póki nie zapełnimy gildii w 100% to chyba nie ;p ale jak zapełnimy to czemu nie

Offline

 

#7 2009-05-12 08:24:03

Arturius

Użytkownik

Call me!
Zarejestrowany: 2009-05-10
Posty: 18
Punktów :   
Nick z gry: Arturius i Mortil

Re: Ja Arturius z HellSinga Pochodze:D

Dziękuje Rudzik za poparcie:D Pan i Wąłdca wyraził swoje zdanie:D a co z reszta:>?

Offline

 

#8 2009-05-12 10:13:01

Mr_Szpak

Użytkownik

2643364
Skąd: Wrocław :D
Zarejestrowany: 2009-04-11
Posty: 128
Punktów :   
Nick z gry: MrSzpak

Re: Ja Arturius z HellSinga Pochodze:D

ja się nie zgadzam z tą współpracą musi być jakaś rywalizacja między gildiami w Derion, możemy się czasami ugadywać i sobie pomagać ale nie łączenie...

Offline

 

#9 2009-05-12 14:12:20

merigold

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ja Arturius z HellSinga Pochodze:D

rywalizacja musi byća le niekoniecznie między gildiami naszego królestwa. Rywalizacja jaka jest w tym momencie niebardzo mi odpowiada. Niektórzy chcą zajać zamek szybciej nisz inni, nie obchodzi ich że jakaś słabsza gildia zebrała się durzo wcześniej pod mórami i prubują go zdobyć dla siebie.
Rywalizajcja musi byća ale z gildiami z wrogiego królestwa

Offline

 

#10 2009-05-12 19:00:54

Arturius

Użytkownik

Call me!
Zarejestrowany: 2009-05-10
Posty: 18
Punktów :   
Nick z gry: Arturius i Mortil

Re: Ja Arturius z HellSinga Pochodze:D

Dokładnie Merigold opisał sedno sprawy mielimy zresztą taka sytuacje już za czasów Piratów kiedy my poszliśmy nawalać sie o twierdze zajelismy Valorian Piraitwie o twierdze a oni przeszli chyłkiem i było po bitwie. Wiecie jak byliśmy wkur... i to była jedna z przyczyn że kilku czonkó stracilismy przez czyste chamstwo Piratów...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibians.pun.pl www.udc.pun.pl www.pes-server.pun.pl www.selora.pun.pl www.naszlwiswiat.pun.pl